Web Sitesi

Web Sitesi

AFB MEDYA olarak sizlere 2006 yılından bu yana İnternet Reklamı ve Web Tasarım alanında hizmet sunmaktan büyük onur ve gurur duymaktayız. Alanında uzman ekibimizle müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. 

Sizlerde Bizimle Çalışmak İsterseniz Bir Telefon Kadar Yakınız Size

7/24 Bilgi İçin: 

Web site kurulumuna yönelik eskisi gibi kod sistemlerine başvurmanız gerekmiyor. Kodlar olmadan da site tasarımınızı gerçekleştirmeniz ve yönetmeniz mümkün. Bu anlamda özel web programları dahilinde harekete geçilebilir. Web sitesi hangi amaca hizmet verecekse ona göre tasarımlara geçilmektedir. Bu anlamda farklı web içerikler göz önünde bulundurulur. Örnek verecek olursak;

  • E-ticaret sitelerine yönelik farklı programlar kullanılmaktadır.
  • Modül ve özellikler ise web yazılım sayesinde düzenlenmektedir.
  • Logo tasarımı ya da kurumsal kimlik adına da çalışmalara yer verilir.

Sonuç olarak istediğiniz tarzda web site tasarımları gerçekleşir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere tasarım için kodlara başvurmanız gerekmez. Kısa bir eğitim neticesinde kendi web sitenizi kendiniz tasarlayabilir, istediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Web Siteleri

Web sitesi hangi amaçla kullanılacak ise ona uygun bir şekilde tasarlanmasına özen gösterilir. Mesela e-ticaret yapmak isteyenlere yönelik ayrı yazılımlar devreye girmektedir. Mesela online satış için ayrı bir programa ihtiyaç duyulur. Ödemelerin alınması ve alışverişin güvenle sağlanması için yazılımların uygulanması esas alınmaktadır.

İnternet mağazası açmak biraz uzun ve zahmetli bir iştir. Bu nedenle profesyonel yardım almak gerekir. Aynı zamanda sabırlı olmanız ve web sitesiniz için reklam sunmanız gerekmekte. Nitekim sitenin kendi tanıtımını yapması ve adını duyurması biraz zaman alır. Etkili reklamlar ve SEO içerikleri dahilinde işiniz kolay olacaktır. Bu nedenle e-ticaret platformları için profesyonel yardım almanız en doğrusu olacaktır.

Web Sitesi Logo Tasarımı

Bir web sitesinin adını duyurmak adına öncelikle olarak logo tasarlaması gerekir. Nitekim logolar akılda kalmakta ve firmanın tanıtımında kullanılmaktadır. Bu aşamada siteye en uygun şekilde logo tasarımına geçilmesi gerekiyor. Web sitesi hangi amaca yönelik kuruluyorsa ya da hizmet veriyorsa buna uygun bir şekilde logo tasarlanmalıdır.

Uygun ve etkileyici logo tasarımları dahilinde akılda kalmak mümkün. Öyle ki reklam açısından logolar önem arz etmektedir. Neticesinde de kendiniz tasarladığınız web sitesine logonuzu ekleyebilirsiniz. Önceden de belirttiğimiz gibi kodlar olmadan site kurulduğu gibi logo eklenmesi de mümkün olmakta.

Web Sitesi Kurumsal Kimlik

Saygınlığın artış göstermesi için sadece web sitesi kurmak yeterli değil. Beraberinde kurumsal bir kimlik oluşturmak gerekir. Ancak bu şekilde piyasada adınızı duyurabilir ve akılda kalabilirsiniz. SEO hizmetleri ve kimlik çalışmaları bir hayli etkili olmakta. Neticesinde kurduğunuz web sitesinden yana istediklerinizi almanız mümkün olacaktır. Mesela e-ticaret alanına etkili bir şekilde katılabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Kısacası;

  • Kodlara ihtiyacınız olmadan da web sitesi kurulumuna geçmeniz mümkün.
  • Etkili logolar dahilinde web sitenizin reklam çalışmalarını başlatabilirsiniz.
  • Saygınlık açısından da kimlik oluşturmak bir hayli önem arz ediyor.

Bu adımları takip ederek istediğiniz tarzda site kurmanız mümkün. Beraberinde de tanıtımına geçerek web sitenizi piyasaya duyurmanız esas alınmakta.